מוניות מירושלים לשדה התעופה יכולות להיראות מורכבות להחריד. אבל עם הזמנה מתקדמת, זה יהיה הרבה יותר חלק ומהנה עבורך ועבור הנוסעים שלך.

ניתן להגיע לשדה התעופה בן גוריון במגוון דרכים, כגון רכבת, שאטלים, מוניות, שרותים (היברידית אוטובוסים-מוניות) והשכרת רכב. לכל אחד יש את היתרונות שלו והוא מתאים ביותר לסוגים שונים של מטיילים עם יעדים/נקודות התחלה ומספר אנשים שונים.

האם יש מוניות VIP?


אם אתם מחפשים דרך בטוחה ונוחה להגיע מירושלים לשדה התעופה, מוניות הן התשובה שלכם. ניתן להזמין מוניות ברוב המלונות הגדולים באמצעות אפליקציות סמארטפון כמו GetTaxi.

אתה יכול להזמין שירות טנדר שאינו גובה דמי מטען ומציע תעריף אחיד לשדה התעופה, בהתאם למיקוד שלך. ניתן לחשב את דמי הנסיעה באמצעות מחשבון ההזמנות של האתר.

אפשרות מצוינת נוספת לתחבורה בין ערים היא הרכבת. עם זאת, ישנן מספר תחנות לאורך הדרך אשר מאריכות את הנסיעה משמעותית.

יתר על כן, נסיעה ברכבת עלולה להיות לא נוחה אם אינך נוסע מהיר או שיש לך מטען גדול להובלה. כדי לעקוף את הנושא הזה, למה לא לשכור מכונית VIP פרטית כדי לנסוע בין ערים? זה יהיה אידיאלי אם אתה מתכנן לראות את ירושלים ותל אביב ביום אחד.

מה השירותים במוניות כאלה?


מוניות הפכו לבחירה תחבורה מומלצת עבור מיליונים ברחבי העולם בשל זמינותן, סבירותן ובטיחותן. מוניות מציעות פתרון זול ונגיש מסביב לשעון.

חלק מהמוניות מצוידות במערכות ניווט כדי לסייע לנהגים להתמצא בעיר. שירותים אלה יכולים להיות שימושיים במיוחד אם אתה חדש באזור או לא יודע לאן אתה צריך ללכת.

מאפיין מכריע נוסף של מונית הוא הנהג שלה. אנשי מקצוע אלו בעלי מומחיות של שנים בנהיגה בעיר ומכירים כל רחוב ומסלול מספיק טוב כדי להסיע את הנוסעים שלהם בבטחה ממקום אחד למשנהו.

יתר על כן, הם מכירים את תנאי הדרך ואת תקנות התעבורה המקומיות. זה אומר שהם יודעים איך להתחמק מהעומס ולהבטיח שתגיע ליעד בזמן לוח הזמנים.

כמה זה עולה?


מוניות מירושלים לנמל התעופה בן גוריון עולות כ-63 דולר בימים ראשון עד שישי ו-80 דולר בשבת. המוניות ברישיון רשות שדות התעופה וניתן לאתר אותן בקלות בסמוך ליציאה מהיכל הנגיעות טרמינל 3.

מירושלים ישנן מספר דרכים להגיע לשדה התעופה באוטובוס או ברכבת. למרות שתחבורה ציבורית עשויה להיות יקרה יותר ממונית, קל יותר לנווט בה בקלות.

אחת הדרכים הפופולריות לנסיעה משדה התעופה לירושלים היא באמצעות שרות (מיניוואן שיכול להכיל עד 10 נוסעים). מוניות משותפות אלו פועלות 24/7 וניתן למצוא אותן ברמה G מחוץ לכניסות.

בהגעה לירושלים ניתן לרכוש כרטיס רבקו המעניק גישה לכל סוגי התחבורה הציבורית בתוך העיר. בעלות של 50 ש"ח, אתה יכול לטעון אותו מראש עם ₪ או 15 דולר לשימוש במהלך שהותך.

איך אני מגיע לשדה התעופה?


ניתן לקחת מונית מירושלים לשדה התעופה, או לבחור במוניות משותפות של נשר שרות אשר אוספות נוסעים מחוץ לאולם ההגעה ומעבירות אותם ישירות ליעדם.

שירותים אלו חסכוניים יחסית, בעלות של כ-17 דולר לכיוון (תלוי ביעד), ואין צורך להזמין אותם מראש. רק שים לב שייתכן שבימים מסוימים אין זמינות.

ניתן גם לנסוע ברכבת לנמל התעופה בן גוריון מתל אביב וירושלים. הרכבת המהירה הזו מספקת דרך נוחה ונטולת מתח לנסיעה בכל ישראל.

תחנות הרכבת ממוקמות בנוחות בתוך טרמינלים, ותוכלו לרכוש כרטיסים באמצעות הכרטיס החכם של רב קו במרכז המידע לתחבורה ציבורית הממוקם בטרמינל 3. פשוט גשו לכניסות לרכישת כרטיסים!

ייתכן שתאהב גם את :