אם אתם מחפשים דרך מרגשת לחקור מיקום חדש, קחו בחשבון את אחד מסיורי הג'יפ הרבים הקיימים. הסיורים האלה מחוץ למכוסים עוברים אתכם באזורים מיוערים עמוקים וגבוהים בהרים. למרות שסיורים אלה יכולים להיות קשים לניווט בקטעים, הם מתאימים לאנשים בכל הגילאים ורמות הכושר.

מהם סיורי ג'יפ?

טיולי ג'יפים מציעים דרך ייחודית לחוות את הטבע. הם זמינים בכל העולם ויכולים לנוע בין שעתיים ליום שלם. כמה יעדים פופולריים כוללים את גרנד קניון, הפארק הלאומי ציון ועמק מונומנט. עבור עובדי הסיורים הפעילים יותר, ישנם גם מסלולי דרך רבים שבהם תוכלו להקדיש זמן רב יותר לחקור. אתה יכול גם לבחור סיור רב-יומי אם אתה רוצה חוויה אינטנסיבית יותר.

הדבר הנהדר בסיורים האלה הוא שאתה לא צריך לדעת הרבה על השטח כדי ליהנות מהם. במקום זאת, המדריך שלך יעבוד איתך כדי לבחור את השביל המתאים על בסיס הקבוצה. גורמים רבים ייכנסו להחלטה זו, כולל העונה, תנאי מזג האוויר והדינמיקה הקבוצתית.

סיורים רבים זמינים בכל רמות המיומנות, כולל מתחילים. כמה מהסיורים הטובים ביותר כוללים נופי הרים נופים וצפייה לחיות בר. חלק מהסיורים כוללים גם פיקניקים רומנטיים וטעימות יין. סיורי ג'יפ מתקדמים עשויים לדרוש מיומנות מתקדמת יותר, אך הם מתאימים לאנשים בכל הגילאים. סיורים מסוימים עשויים לדרוש חיסונים ובדיקות לפני ההשתתפות.

פינק ג'יפ טורס היא חברת הרפתקאות מחוץ לכביש המשרתת לקוחות בדרום-מערב מאז 1960. סיורים בג'יפ הוורוד המפורסם שלהם ידועים בנופים עוצרי הנשימה שלהם, מדריכים בקיאים ונופים פנורמיים. החברה מציעה גם סיור מיוחד של סדונה המוביל את האורחים לחורבות עתיקות ונקודות נוף. הסיור זמין מדי יום, ומספר פעמים במהלך השנה.

מהם המקומות הטובים ביותר לעשות סיור בג'יפ?

אם אתם מחפשים את העומס האולטימטיבי של האדרנלין, שקול לצאת לסיור בג'יפ. הסיורים הללו לוקחים אתכם להרפתקה מחוץ לכביש דרך כמה מהנופים היפים בעולם. מהרי הסמוקי הגדול ועד הוד מלכותו של הפארק הלאומי ציון, ג'יפ סיור מאפשרים לך לחקור את היופי של הטבע.

יש המון מקומות לבחירה והם מציעים סיורים שיתאימו לכל תקציב. לסדונה יש כמה סיורים שונים לבחירה, ואלה שונים מכסים היבטים שונים של הנוף וההיסטוריה של העיר. חלק מהסיורים הללו עשויים לכלול ביקור בסלעים האדומים המפורסמים.

סדונה הוא מקום נהדר לטיולי ג'יפים. זו דרך נהדרת לראות את הסלעים האדומים וללמוד יותר על האזור. יהיה לך הרבה זמן לצלם תמונות לאורך הדרך. הסיורים יוצאים כל שעה מפלאזה ג'יפ ורוד בכביש 89 א, ממש בלב סדונה של אפטאון.

הפארק הלאומי דנאלי הוא מקום פנטסטי נוסף לצאת לסיור בג'יפ. פארק שישה מיליון דונם זה הוא ביתם של מגוון חיות בר ותכונות גיאולוגיות מרתקות. החל מהנהרות ואגמים ועד קרחונים וטונדות, תראו נופים מדהימים וחיות בר לאורך הדרך.

מדוע טיולי ג'יפים כל כך פופולריים?

סיורי ג'יפ מאפשרים לכם לראות ולחוות את הטבע מקרוב. סיורים מובלים על ידי נהגים מקצועיים המכירים כל טוויסט וסיבוב של הכבישים האחוריים. הם יכולים גם לתת לך היסטוריה מקומית ועובדות מרתקות. בנוסף, ג'יפים הם דרך נוחה לנסוע בחיק הטבע. סיורים זמינים ביעדים רבים, כולל לאס וגאס, סדונה והגרנד קניון.

סיור 4×4 יוצא מסדונה ומביא אותך למדבר. לאורך הדרך תעבור דרך נחלים יבשים, נופים מדבריים ותצורות סלע אדומות. תעצרו בציוני דרך לצלם. יהיה לך הרבה זמן לקחת את הנוף.

סיורי ג'יפ ורוד מציעים טיולים מחוץ לכביש בדרום-מערב מאז שנות השישים. החברה מכנה את עצמה את סיור הג'יפ הראשון של אמריקה, והטיולים שלהם הם מהפופולריים ביותר בעיר. הם כוללים נופים עוצרי נשימה, גישה ייחודית למיקומים ומידע פנים על ההיסטוריה של סדונה. מדריכים עומדים לרשותך כדי לעזור לכם לחוות את הטבע בחוץ בצורה מהנה, מכיוון שהסיור שלכם ייקח אתכם בהרים, בעמקים במורד גשרים.

טיולי ג'יפים בסדונה הם דרך פנטסטית לחוות את ארץ הפלאות הטבעית הזו. באזור יש אקלים חם ויבש, ותצורות סלע שופכות לסת. סיורי ג'יפ הם דרך נהדרת ליהנות מהנוף ולקבל נוף מקרוב על הנוף.

ייתכן שתאהב גם את :