בין אם אתם מתכננים חתונה, מסיבת יום הולדת או מפגש משפחתי, הלהקה היוונית יכולה לספק לכם את המוזיקה הדרושה לכם בכדי להפוך את האירוע שלכם למיוחד. הלהקה היוונית זמינה לכל אירוע, ויכולה לנגן את המוסיקה הרצויה, בין אם מדובר במוזיקה יוונית מסורתית, או במוזיקה יוונית עכשווית.

הלהקה היוונית הראשונה

במהלך שנות ה -90 סצנת המטאל היוונית הייתה קטנה למדי. לרוב הלהקות היו אולפני חזרות מוגבלים ונאלצו להשתמש בציוד הקלטה אנלוגי, ולא דיגיטלי. יתר על כן, הייתה רק חברת תקליטים אחת ביוון. פירוש הדבר שללהקות מטאל יווניות נאלצו להתחרות בשוויון עם כל סצנת מטאל אחרת בעולם. כיום, יש להקות מדהים בכל סגנונות מתכת.

אחת הלהקות היווניות המצליחות ביותר היא לוקמונדו. הם מבוססים באתונה וממזגים רגאיי עם מילים יווניות. הלהקה ניגנה בפסטיבלים רבים, כולל רוקווייב ו מאנו צ ' או. הם שיחקו גם בג ' מייקה ובגרמניה. הם הוציאו שישה אלבומים מאז 2004. כרגע הם עובדים על אלבום שישי חדש.

להקה יוונית נוספת היא הזיקיות. הם נוצרו בכרתים ועברו לאחרונה לאתונה. הזיקיות חזרו עכשיו על גיטרות. הם שיחקו בשידור חי עם פאזטונים באתונה.

הלהקה היוונית הראשונה שהופיעה באם-טי-וי הייתה לפקי סימפוניה. הם נוצרו באתונה, יוון בשנת 1984. הם הוציאו את אלבומם הראשון בשנת 1986. הם סיירו בגרמניה וביוון, והופיעו באוספים רבים. הם גם הקליטו אלבום שלישי בגרמניה, לאוקה סומפוניה-לפקי סימפוניה.

העטיפה שלהם לשיר" פרנגוסיריאני " נכללה ב פטיח אקיןשל מטבח נשמה סרט צילום. הם הופיעו גם בביאנלה בספרד בשנת 1987.

השיר היווני הפופולרי ביותר

במהלך 1960 תעשיית המוזיקה הבינלאומית החלה לשים לב יוון. סצנת המוזיקה הבינלאומית הציגה את יוון כמדינה ים תיכונית, שטופת שמש ומסבירת פנים. הזמרים הבינלאומיים השתמשו בשירים יווניים כבסיס לקומפוזיציות שלהם. זו הייתה הפעם הראשונה ששירים יווניים הושרו על ידי אמנים בינלאומיים. המנגינות הייחודיות של יוון תורגמו לשפות אחרות. זו הייתה תחילתו של טרנד מוזיקלי חדש ביוון.

וסיליס ציצניס היה מגדולי המלחינים של רמבטיקה. השיר שלו "יום ראשון מעונן" הושר על ידי זמרים יוונים רבים. המילים שובבות ומראות את השפה היוונית בצורה שובבה. השיר נכתב בתקופת הכיבוש היווני. זה יכול להיות מושר על ידי כל יוונית.

ג ' יאניס פלוטארוס נולד ב מברוגיה, עיירה קטנה ביוון. הוא היה זמר פופולרי בצעירותו. עבודותיו המפורסמות ביותר כוללות קרימנה מיסטקה, מערת איינאי אוברוטאס, ו פיידי טיס לוגיקיס.

מרקוס וומבקאריס הוא מהאי סירוס. הוא נחשב לאביה של רמבטיקה. יש לו קול בלתי נשכח. החומר שלו נמצא לעתים קרובות בשנות ה -78 הישנות.

למיקיס תיאודורקיס יש מוניטין של כתיבת כמה מהשירים היוונים הגדולים ביותר. שירו "הריקוד של זורבה" התבסס על שתי מנגינות כרתים מסורתיות. שיריו תורגמו לשפות אחרות, כגון קוריאנית, ספרדית ואיטלקית. הוא זכה גם בהרכב השואה הטוב ביותר עם " הבלדה של מאוטהאוזן."

השפעת המוסיקה היוונית

לאורך מאות שנים הוכרה השפעת המוסיקה היוונית על ידי חוקרים. המוסיקה היוונית תרמה רבות להתפתחות התרבות המוסיקלית העולמית. למרות השפעתה, רוב שרידי המוסיקה ששרדו אבודים.

השפעת המוסיקה היוונית על המוסיקה הרומית הייתה ברורה. למוזיקה היה תפקיד מרכזי בחברה היוונית העתיקה. כמה מחברים יוונים כתבו על האקוסטיקה וההיבטים המעשיים של ביצועי המוסיקה. הם תרמו גם לפיתוח התיאוריה המוסיקלית. כתבים אלה שימשו מודלים למסכתות תיאורטיות מאוחרות יותר.

השפעת המוסיקה היוונית על התרבות המוסיקלית הרומית ניכרת באיטליה בתקופת הרפובליקה המאוחרת. הרומאים החלו לפרש את המוזיקה של עמים שנכבשו.

המונח מוסיקה שימש לראשונה את היוונים. הם האמינו שלמוזיקה יש השפעה חיובית על הרגשות האנושיים. פילוסופים מוקדמים האמינו שלמוזיקה יש תפקיד חשוב בחברה והיא מרכיב מרכזי באתוס. הפיתגוראים פיתחו עקרונות מתמטיים לכוונון כלי נגינה. הם הגדירו את המרווחים של קשקשים מוסיקליים ופיתחו את הסימון המוסיקלי הראשון. מושגים אלה מצאו את דרכם גם לתורת המוסיקה המערבית.

בנוסף, מוזיקאים יוונים קדומים השתמשו בטכניקה שאינה קשורה לעיתים קרובות למוזיקה יוונית. הם ניגנו מספר תווים בו זמנית. הטכניקה נקראת גוונים בו זמנית.